Ece Petrol
BİZ KİMİZ ?

BİZ KİMİZ ?

1988 yılında Türk Petrol Bayisi olarak akaryakıt sektörüne girişimizin ardından, Shell ile tanışmamız; 1990 yılında toptan yağ bayiliği ile devam etmiştir. 1996 yılında hizmete açmış olduğumuz Shell akaryakıt istasyonu ile iş ortaklığımız bütünleşmiştir.

Shell ile istasyon tarafındaki ortaklığımız Mayıs 2004' te devam ederken, yılı sonuna doğru almış olduğumuz Toptan Akaryakıt ve Taşıt Tanıma Sistemi satış ve pazarlama bayiliği ile ECE PETROL OTO. İNŞ. VE SAN.TİC.LTD.ŞTİ.' yi kurduk.

Shell ile istasyon tarafında göstermiş olduğumuz başarı ve samimiyeti aynı şekilde Toptan Akaryakıt Bayiliği ve TTS Pazarlama kısmında da sürdürerek; her geçen yıl katlayarak büyümeye devam ettik.

Amacımız ECE Petrol olarak bu başarıyı her geçen yıl daha ileriye taşıyarak distribütörü olduğumuz "Shell & Turcas Petrol A.Ş 'nin " Strateji,Kural ve Prensipleri çerçevesinde Satış ve hizmet kalitemizi arttırarak, kendimizi pazar şartlarına göre geliştirerek, akaryakıt alanında "FARK YARATARAK " Shell Türkiye'nin EN GÜVENİLİR, EN BAŞARILI PARTNERİ ve Türkiye'deki en iyi akaryakıt satıcısı OLMAKTIR. 

Devamını Göster

GENEL İŞ İLKELERİ

Shell Genel İş İlkeleri, Shell Grubu'nu meydana getiren tüm Shell şirketlerinin işleyiş şeklini belirler.

Shell Grubu'nun amacı, petrol, gaz, kimyevi maddeler ve belirleyeceği diğer alanlarda verimli, etkin, sorumluluk bilinci içinde ve kârlı bir şekilde faaliyet göstermektir. Enerji ihtiyacı gittikçe artan dünyamızda, değişim gösteren müşteri ihtiyaçlarını karşılamak adına yeni enerji kaynakları arayışına katkıda bulunmak hedefler arasındadır.

Ece Petrol Kalitesi

Shell akaryakıtlarının kalitesi ile birlikte, Operasyon ve Müşteri Hizmetlerimiz, SAP teknolojik yazılımımız, alt yapı yatırımlarımız ,BenzinAl app, hızlı ve güvenli faturalandırma sürecimiz, nakliye filomuz ve Tüm Türkiye’ye uzanan yakıt ikmal ağımız ile her gün daha iyi hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

EKONOMİ

Ekonomi, yaşamın nabzını tutan güç!

REKABET

Rekabet, başarıyı şekillendiren yarışın adıdır

İŞ AHLAKI

Güven, Saygı, Başarıya Adanmışlık

POLİTİK FAALİYETLER

Politik Eylem, Geleceği Şekillendirmenin Anahtarıdır

SAĞLIK, EMNİYET, GÜVENLİK VE ÇEVRE

Hayatımızın Değerli Dört Kalesi

YEREL TOPLUMLAR

Birlikte Güçleniyor, Geleceği İnşa Ediyoruz

İLETİŞİM VE PAYLAŞIM

Bağlantı Kur, Bilgiyi Yay, Dünyayı Değiştir

UYGUNLUK

Her Duruma Uyum, Her Zaman Kalite

Göster
VİZYON VE MİSYON

VİZYON VE MİSYON

Vizyon

Kişilere ve topluma saygılı olmak,
Shell'in İSEÇ kurallarına tam uymak ve takipçisi olmak,
Kanunlara, müşterilerimize, toplum ve çalışanlarımıza karşı sorumluluklarımızı tam olarak yerine getirmek ve gelişmiş teknolojiyi kullanan eğitimli personel ile tek seferde doğru hizmet vererek;
mutlu müşteriler yaratmaktır.

Misyon

Ece Petrol' ü;
Shell Türkiye'nin en güçlü ve en değerli İş Ortağı haline getirerek bu özelliğini her zaman korumak.

KALİTE POLİTİKASI

Shell & Turcas Petrol A.Ş. Kalite Politikası


Tüm çalışanlarımız, bayilerimiz ile birlikte temel ilkemiz; müşterilerimizin belirlenmiş ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılayan ürünlerimizi ve hizmeti; Shell kalite yönetim sistemi, sağlık, emniyet, güvenlik ve çevre standartlarında; sürekli, tam ve zamanında sağlamaktır.


İş süreç ve faaliyetlerimizdeki etkinliğin sürekli gelişimi ve müşteri memnuniyetinin temini; Genel İş İlkelerimizde ve özümüzde yer alan dürüstlük, ahlaki doğruluk ve insana saygı değerlerimiz temeli üzerine kurulmuştur. Bu değerlerle birlikte; güven, açıklık, takım ruhu, profesyonellik ve yaptığı işten gurur duyma duygusunun desteklenmesi şirketimiz için temel prensiplerdendir.


Şirketimiz çalışanlarının Kalite Yönetim Sistemi ve sistem performansının geliştirilmesi konularında bilgi birikimlerinin arttırılması, iş süreçlerimizin etkin yönetimi ve hedeflerimizin gerçekleştirilmesi amacıyla organizasyonumuzun her seviyesinde, personel eğitimine devam edilecektir ve Etkin Kalite Yönetimi'nin sağlanması için gerekli personel, tesis ve kaynaklar kullanıma hazır tutulacaktır.


Shell & Turcas Petrol A.Ş. olarak; ortakların, çalışanların, müşterilerin ve içinde faaliyette bulunduğumuz toplumun güvenini sağlamanın ve bu güveni korumanın; büyüme ve başarımızın devamlılığı için vazgeçilmez bir öneme sahip olduğuna inanmaktayız. Bu güveni hak etmek için, ilkelerimizde belirlenen standartlara uygun davranmaya kararlıyız.

Sağlık Emniyet ve Çevre Politikası


Yasalara uygun hareket etmek ve performans yükseltmek için organizasyonun her aşamasında benimsenen etkili bir İSEÇ Yönetim Sistemi'ni kararlılıkla uygulamak, Bu alanda sürekli gelişim amacıyla yükselen standartları göz önüne almak ve yeni hedefler belirlemek,
Bu politikaya uygun İSEÇ yönetimine sahip bilir kişiler ile çalışmak,
Operasyonel kontrolünde olan ortaklıklardan, bu politikanın uygulanmasını talep etmek ve diğer girişimlerinde ise söz konusu politikanın aynen veya benzerinin hayata geçirilmesi yönünde çaba sarf etmek,
Değerlendirme ve ödüllendirmelerinde İSEÇ performansını göz önünde bulundurmak,
İSEÇ bilincinin gelişmesi ve personel eğitim ihtiyaçlarının karşılanmasında aktif rol almak,
İş sağlığı, emniyet ve çevre konularında komşu tesisler, yetkili merci ve yerel yönetimler ile oluşturulacak her türlü işbirliğini desteklemek, bilgi alış verişinde bulunmak.

Kalite Kontrol

Shell, akaryakıt kalite denetimlerine Türkiye akaryakıt sektöründe bir ilk olarak 1993 yılında başlamıştır. Gezici laboratuvarlarının amacı, akaryakıtımızın kalitesini rafineri çıkışından aracınızın deposuna girene kadar kontrol etmesidir.
Shell'in gezici akaryakıt kalite denetim laboratuvarları tüm Türkiye'deki istasyonlarımızı periyodik olarak kontrol edecek şekilde devamlı hareket halindedirler. Bu araçlar, istasyonlardan aldıkları akaryakıt numunelerini hemen araçta test yapabilecek donanıma sahiptirler.

Göster/Gizle

Dökme Akaryakıt Başvuru Formu

TTS Akaryakıt Başvuru Formu