Toptan Akaryakıt Fiyatları

Toptan akaryakıt fiyatları seçilen marka ve benzin türüne göre değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle her kurumsal firmanın bütçesine uygundur. Günümüzde bir yerden bir yere gitmek özel ve şirket araçlarının artmasıyla birlikte daha kolay bir hal aldı. Bu sayede vakitten kazanan firmalar, daha fazla müşterisine erişim imkanı yakalayarak cirolarını yükseltiyorlar.

Toptan yakıt almak filonuz için aynı anda büyük miktarda yakıt almanız anlamına gelir. Diğer seçeneğiniz, benzin istasyonuna gitmek, bir araç veya depoyu doldurmak ve şantiyenize geri dönmek veya iş gününüze oradan başlamaktır. Ancak filonuz hangi işte olursa olsun, benzin istasyonunda yakıt satın almak yerine toptan akaryakıt seçmenin avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Toptan yakıtın perakende satıştan daha iyi olup olmadığına karar vermenize yardımcı olacak toptan yakıt satın almanın dört finansal avantajını sizler için yazdık.

Benzin istasyonunda galon başına fiyat , nadiren bir toptan akaryakıt distribütörünün galon fiyatı kadar düşüktür. Bunun nedeni, perakende yakıt şirketlerinin fiyatlarına kar marjı ve vergi eklemesidir. Bir filoyu yönettiğinizde veya yakıta ihtiyaç duyan birçok ekipmana sahip olduğunuzda, tüm ekstra masraflar artabilir. Aylık faturalandırılabilir tutar ilk başta sizi ertelese bile, toptan satın almak uzun vadede paradan tasarruf etmenizi sağlayabilir.

Toptan akaryakıt şirketleri filolar, endüstriyel şirketler, devlet tesisleri için iş ortaklarıdır. İhtiyacınız olan yakıtı şirketiniz için mantıklı bir maliyetle sağlamak için sizinle birlikte çalışmak istiyoruz. Distribütörler, herkesin ortaklıktan faydalanabilmesi için perakende mağazalarına rekabetçi bir fiyatla toptan yakıt sunacak. Ancak perakende akaryakıt fiyatları, büyük filoları olan işletmeler için çoğu zaman mantıklı olmayan benzin istasyonu rekabetini yansıtabiliyor.

Toptan Akaryakıt Alış Maliyetleri Daha Öngörülebilirdir

Toptan akaryakıt maliyetlerini rekabetçi tutmak için birçok distribütör, toplu alımlar için esnek ödeme seçenekleri sunar. Müşteriler genellikle bir fiyat teklifi aldıktan sonra aylık faturalandırılabilir bir tutar elde edebilir ve sözleşme sırasında akaryakıt fiyatları ne kadar yüksek olursa olsun bu orana bağlı kalabilirler. Yıl için yakıt maliyetleri için daha kolay bütçe ayırabilirsiniz, bu da işinizin diğer önemli yönleri için ödeme yapmayı kolaylaştırabilir.

perakende yakıt yerine toptan yakıtı seçtiğinizde işletmenizin elde edebileceği avantajlardan sadece birkaçı. Bir toptan akaryakıt distribütörü seçmeye hazır olduğunuzda , şirketinizin bir toptan yakıt ikmali hizmetine hazırlanma ve yürütmeyle ilgili tüm önemli hususlarını  gözden geçirmenize yardımcı olması için Reeder Distribütörlerine güvenin. İş sahasında yakıt ikmali de dahil olmak üzere çeşitli uygun yakıt doldurma seçenekleri sunuyoruz ve Power Service'in Xtreme Diesel ürününün tek sertifikalı distribütörleriyiz. Doğru yakıt tedarikçisiyle ortaklık, işletmenizin verimliliğini, etkinliğini ve kârlılığını artırabilir veya azaltabilir. işletmenizin filosu için doğru yakıt tedarikçisini bulmaya giden çok sayıda önemli faktör olduğunu biliyoruz. 

Her yakıt tedarikçisinin sektörde iyi bir itibarı vardır. Hizmetleri için kefil olan çok sayıda müşteri, müşteri incelemesi, güvenlik ve hizmet düzenlemelerine uyduklarını kanıtlayan endüstri sertifikaları vardır. Tedarikçiyle olan önceki ve mevcut müşterilerin deneyimlerini görmek için incelemeleri araştırın ve hem olumlu hem de olumsuz noktalara bakın. Ardından, endüstri sertifikaları ve ödülleri için tedarikçinin sitesini kontrol edin ve durumu ödüllendiren kuruluşla doğrulayın. Tedarikçiye sertifikalarını da sormalısınız.

Bir sorunuz veya acil bir durumunuz olduğunda akaryakıt tedarikçinize ulaşabilmeniz önemlidir. Ayrıca hizmetleri hakkında bilgili ve sektördeki en iyi uygulamaları kullanan bir yakıt tedarikçisi de istiyorsunuz. Tüm bunlar, toptan yakıt seçenekleri hakkında bilgi almaktan rekabetçi bir sözleşmeyi sonuçlandırmaya ve acil bir yakıt servisi planlamaya kadar yolun her adımında mükemmel müşteri hizmeti sunmaya bağlıdır.

Toptan akaryakıt fiyatları ve filonuzun güçlü kalmasına nasıl yardımcı olabileceğimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçin .

 

 

 

© 2016 ECE Petrol // All rights reserved.

FNP