Ece Petrol

Ece Petrol 1988 yılında Türk Petrol Bayisi olarak akaryakıt sektörüne girişimizin ardından, Shell ile tanışmıştır. 1990 yılında toptan yağ bayiliği ile devam etmiştir. 1996 yılında hizmete açmış oldukları Shell akaryakıt istasyonu ile iş ortaklıkları bütünleşmiştir.

Shell ile istasyon tarafındaki ortaklıkları Mayıs 2004’ te devam ederken, yılı sonuna doğru almış oldukları Toptan Akaryakıt ve Taşıt Tanıma Sistemi satış ve pazarlama bayiliği ile ECE PETROL OTO. İNŞ. Ve SAN.TİC.LTD.ŞTİ.’ kuruldu. Shell ile istasyon tarafında göstermiş olduğumuz başarı ve samimiyeti aynı şekilde Toptan Akaryakıt Bayiliği ve TTS Pazarlama kısmında da sürdürerek; her geçen yıl katlayarak büyümeye devam ettiler.

Amaçları ECE Petrol olarak bu başarıyı her geçen yıl daha ileriye taşıyarak distribütörü olduğumuz “Shell & Turcas Petrol A.Ş ’nin “ Strateji ,Kural ve Prensipleri çerçevesinde Satış ve hizmet kalitesini arttırarak, kendilerini pazar şartlarına göre geliştirerek, akaryakıt alanında “fark yaratarak “ Shell Türkiye'nin en güvenilir , en başarılı partneri ve Türkiye’deki en iyi akaryakıt satıcısı olmak birinci hedefleridir.

Ece Petrol Genel İş İlkeleri

Ece Petrol genel iş ilkeleri prensibine yürekten bağlıdır. Shell Genel İş İlkeleri de Shell Grubunu meydana getiren tüm Shell şirketlerinin işleyiş şeklini belirlemektedir.

Shell Grubu'nun amacı, petrol, gaz, kimyevi maddeler ve belirleyeceği diğer alanlarda verimli, etkin, sorumluluk bilinci içinde ve kârlı bir şekilde faaliyet göstermektir. Enerji ihtiyacı gittikçe artan dünyamızda, değişim gösteren müşteri ihtiyaçlarını karşılamak adına yeni enerji kaynakları arayışına katkıda bulunmak hedefler arasındadır. 

Ekonomi İlkesi
Akaryakıt sistemine birçok hizmet sunan Ece, uzun vadeli kârlılık iş hedeflerimize ulaşmamız ve işimizi sürekli olarak geliştirmemiz için vazgeçilmezdir. Kârlılık sadece verimliliğin değil, müşterilerin Shell ürün ve hizmetlerine verdiği değerin de ölçütüdür. Kâr ve sağlam bir finansal temel olmadan sorumluluklarımızı yerine getirmemiz mümkün değildir. Sürdürülebilir gelişmeyle bağlantılı ekonomik, sosyal ve çevresel faktörler ve yatırımın risk değerlendirmesi, yatırım kararlarını belirleyen belli başlı kriterlerdir.

Rekabet İlkesi ve İş Ahlakı
Shell şirketleri serbest girişimden yanadırlar. Adil, ahlâka uygun, rekabet kanununca yürürlükteki rekabet yasaları çerçevesinde rekabet etmeyi amaçlarlar. Diğer şirketlerin de kendileriyle serbestçe rekabet etmelerine engel olmazlar. Bu da Ece’yi bir adım öne taşır.

Shell Şirketleri, faaliyetlerin her açıdan dürüst, doğru ve adaletli olması konusunda büyük bir duyarlılık gösteren bir firmadır. İş yaptıkları diğer kişi ve kurumlardan da aynı şeyi bekler.
Dolaylı ya da dolaysız bir yoldan rüşvet teklif etmek, vermek, almak veya buna aracılık etmek hiçbir şekilde kabul etmezler.

Ece Petrol Trendyol Ortaklığı

Anlaşma ile Türkiye'deki tüm Shell istasyonlarından size özel akıllı anahtarlığınızla yüzde 5 indirimli akaryakıt alabilirsiniz. Kayıt için "Fiyat Teklifini Gör" butonuna tıklayarak detayları öğrenebilirsiniz.

Hem "Benzinal" mobil uygulaması üzerinden hem de web üzerinden kayıt olabilirsiniz. Kayıt olduktan sonra tarafınıza SMS olarak gönderilen sözleşmeyi onaylamanız gerekmektedir.

Şahıs firmasıysanız Bireysel, diğer firma türlerindeyseniz Kurumsal seçeneğini seçebilirsiniz. Kayıt olurken kampanya kodu alanınıza satıcı ID'nizi girmeniz gerekmektedir. LPG alımlarında geçerli değildir. Aracınızın şirket üzerine kayıtlı olması gerekmemektedir. Akaryakıt alımında kota yoktur.

Ece Petrol ve Sorumluluk Alanları

Shell şirketleri beş sorumluluk alanı belirlemiştir. Yönetimin görevi sürekli olarak öncelikleri değerlendirmek ve birbiriyle doğrudan bağlantılı bu sorumlulukları değerlendirip kontrol etmektir.

Hissedarlarına karşı sorumluluklarına çok önem vermektedir. Hissedarların yatırımlarını korumak ve yatırımları üzerinden onlara, sektördeki diğer belli başlı şirketlerle kıyaslandığında daha avantajlı getiri sağlamak. Müşterilerimize Karşı Sorumluluklarımız Müşterilerinin fiyat, kalite, emniyet ve çevre üzerindeki etkileri bakımından ödedikleri paranın karşılığını almalarını sağlayacak nitelikte ve gerekli teknolojik, çevresel ve ticari uzmanlıkla donatılmış ürünler geliştirip sunarak, onları şirketimize kazandırmak ve bağlılıklarını sürekli kılmak.

Çalışanlarına karşı sorumluluklarına da dikkat eden Ece, insan haklarına saygı göstermek, onlara iyi ve emniyetli bir çalışma ortamı, piyasaya uygun istihdam koşulları sunmak. Şirketlerin ticari başarılarının ancak bütün çalışanların bu amaca tam bağlılığı ile mümkün olabileceğine inanan bir markadır.

Yerel İlişkiler

Shell şirketleri, faaliyetlerini sürdükleri toplumların genel refah düzeyine sürekli olarak dolaylı ve dolaysız katkıda bulunarak onlar için ‘iyi bir komşu’ olmayı amaçlarlar. Ticari faaliyetlerimizin toplumsal etkilerinin yönetimine özen gösterir, yerel toplumlara yararlı olmak ve faaliyetlerimizin olumsuz sonuçlarını azaltmak için diğer kuruluşlarla ortak çalışmalar yürütürler. Ayrıca Shell şirketleri faaliyetlerimizle dolaylı ya da dolaysız bağlantısı olan toplumsal konulara yapıcı bir ilgi gösterirler.

Shell şirketleri paydaşlarımızla düzenli bir diyalog ve bilgi paylaşımı içinde olmayı bir gereklilik olarak görür. Çalışanları, iş ortakları ve yerel toplumlarla olan ilişkilerinde onları dinleyerek, dürüst bir sorumluluk bilinci ile yanıt verme ilkesini benimser.

Ece Petrol aynı zamanda siyasi partilere, örgütlere ya da temsilcileri ile maddi alışverişte bulunmaz. Partilerin politik çalışmalarında yer almazlar.

Shell şirketleri, hükümetlerle ilişkilerde, kendilerini, personelini, müşterilerini ya da hissedarlarını etkileyecek konularda, değerlerimiz ve İş İlkelerimiz çerçevesinde tutumumuzu ortaya koyma hakkına ve sorumluluğuna sahiptir. 

 

© 2016 ECE Petrol // All rights reserved.

FNP