Ece Petrol Montaj Hizmetleri

Ece petrol montaj hizmetleri son dönemlerde insanlar tarafından büyük bir ilgi görmektedir. Sektöre 1988 senesinde giriş yapan firmamız, Türk Petrol Bayisi olarak boy göstermektedir. Akaryakıt sektöründe Shell ile tanışan firmamız, 1990 senesinde toptan yağ bayiliği yapmaya başlamaktadır. Böylece kısa bir süre içerisinde tanınan firmamız, bugün en çok rağbet gören petrol firmalarından sayılmaktadır. 1996 senesinde Shell akaryakıt istasyonu açan firmamız, iş ortaklığını tamamen ilan etmektedir. İstasyon kısmındaki ortaklık 2004 senesinin Mayıs ayına dek devam etmektedir. Çünkü firmamız 2004’ün sonunda Toptan Akaryakıt ve Taşıt Tanıma Sistemi bayiliğini kurmaktadır. Böylelikle firmamız ECE PETROL OTO İNŞ.ve SAN.TİC.LTD.ŞTİ. ismi ile ön plana çıkmaktadır. Birçok hizmeti müşterisine sunan firmamız, montaj hizmetleri ile de dikkat çekmektedir. 

Ece petrol montaj hizmetleri sağlayan firmamız, müşteri güven ve memnuniyetini her şeyden üstün tutmaktadır. Her geçen sene katlanarak büyümeye devam eden firmamız, ece petrol iletişim hattıyla beklentilerinize cevap vermektedir. Yetkili servisimizi ziyaret etmeden evvel telefon ile iletişim kurarak montaj hizmetleri için randevu almanız gerekmektedir. Çünkü yoğun talep gören firmamız montaj hizmeti için randevulu bir şekilde hizmet vermektedir. Son derece kaliteli bir montaj hizmeti sağlayan Ece Petrol İstanbulilçelerinde büyük bir ilgi görmektedir. Ece Petrol soğanlık şubemiz montaj hizmetleri konusunda müşterisine destek olmaktadır. Tüm bunlara ek olarak Ece Petrol Esenyurt ilçemizde de montaj hizmeti sağlamaktadır. Montaj hizmetimizden faydalanarak, firmamıza olan güveni ve bağlılığınızı artırmanız söz konusu olmaktadır.  

Ece Petrol Hizmetleri

Ece petrol montaj hizmetleri için firmamızın müşterisi olmanız gerekmektedir. Firmamızın web sitesine üye olarak tüm gelişmeleri yakından takip edebilmektesiniz. Böylelikle firmamızın sağladığı tüm avantajlardan faydalanmanız mümkün kılınmaktadır. Ece petrol giriş kısmından kullanıcı adınız ve şifrenizi girerek siteye erişim sağlayabilmektesiniz. Eğer şifrenizi unuttuysanız sitede yer alan şifremi unuttum kısmına mail adresinizi girmeniz gerekmektedir. Böylelikle mail adresinize yeri şifreniz gönderilmektedir. Ülkemizin tüm şehirlerinde hizmet veren Ece Petrol, akaryakıt şirketleri arasında önde gelmektedir. Müşteri memnuniyeti sağlayan firmamız, yüzlerce insan tarafından tercih edilmektedir. İstanbul yolu üzerinde sıkça rastlayacağınız Ece Petrol, en sık şubesi olan firmalar arasında yer almaktadır. 

Ece petrol montaj hizmetleri firmamız tarafından kaliteli bir şekilde sağlanmaktadır. Böylelikle bireyler montaj hizmetleri konusunda gönül rahatlığı ile firmamıza başvurmaktadır. Filonuzun akaryakıt istasyonundaki geçirdiği süreyi azaltan firmamız, %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Ece petrol otomotiv konusundaki beklentilerinize kısa süre içerisinde yanıt oluşturmaktadır. Firmamız nakit ödeme ya da kredi kartının filo içerisindeki dolaşımını 3.kişilerden gizlemektedir. Firmamız kasa fişi ya da fatura alma işlemleri için zaman kaybetmemenizi sağlamaktadır. Çünkü internet üzerinden benzininizi alarak, istasyondaki zaman kaybının önüne geçebilmektesiniz. Firmamız akaryakıt tüketiminde indirimli fiyatlar ve çeşitli avantajlar sağlamaktadır. Böylelikle bu avantajlardan faydalanarak, kar sağlayabilmektesiniz. 

Ece Petrol Nasıl Çalışır?

Ece petrol montaj hizmetleri için firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Böylece kısa bir süre içerisinde montaj hizmetlerimizden faydalanmanız mümkün olmaktadır. Gerekli sözleşmelerin imzalanması ile beraber “benzinal” tarafından aracınıza bir halka takılmaktadır. Buna ek olarak montajsız anahtar ya da kart ile “benzinal” uygulamasından hizmet alabilmektesiniz. Bu süreç neticesinde aktif hale gelmiş olmanız gerekmektedir. Firmamızın müşterisi olarak akaryakıt istasyonlarından zaman kaybetmeden benzininizi almanız mümkün kılınmaktadır. Bunlara ek olarak firmamızın çeşitli avantaj ve kampanyalarından da faydalanmanız mümkün kılınmaktadır. Çünkü Ece Petrol Shell’den güvenli kolay bir biçimde benzin almanız sağlanmaktadır. 

Ece Petrol Taşıt Tanıma Sistemi

Ece petrol montaj hizmetleri bireyler tarafından rağbet görmektedir. Randevu alarak bu hizmetten faydalanmanız mümkün olmaktadır. Böylelikle firmamıza olan güven ve bağınız artmaktadır. Ece petrol taşıt tanıma hizmeti de diğer bir hizmetimiz sayılmaktadır. Taşıt tanıma sistemi internet sitesinden filonuzu rahat bir biçimde yönetebilmektesiniz. Böylelikle pek çok avantajdan faydalanıp, tüketiminizi yönetmenin verimli ve kolay yolunu keşfedebilmektesiniz. Otomotivleriniz ile alakalı faaliyetlerinize 7/24 giriş imkanı sunan online yakıt yönetim platformu sağlanmaktadır. Bunlara ek olarak Ece petrol istasyonlarında zaman kaybetmeden yakıt ikmali yapmanız gerçekleştirilmektedir. Ülkemizin genelinde yaklaşın 1000’e yakın Shell istasyonu Taşıt Tanıma hizmeti sağlamaktadır. Kullanım esnasında toplu faturalama hizmeti sağlanmaktadır. Böylelikle muhasebe konusunda herhangi bir problem yaşamanız mümkün olmamaktadır. 

Taşıt Tanıma Ekipmanları

Ece petrol montaj hizmetleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Bununla beraber firmamız size sağladığımız tüm hizmetler hakkında detaylı bilgi vermektedir. Akıllı halka, akıllı anahtarlık ve taşıt kimlik ünitesi taşıt tanıma ekipmanları arasında sayılmaktadır. Akıllı halka araç depo kapağının ağız kısmına montelenmektedir. Böylelikle aracın nereden, ne vakit ve ne kadarlık yakıt aldığı görüntülenmektedir. Kilometre sayacına bağlı olmayan bu halka, kilometreyi saymamaktadır. Akıllı anahtarlık monte gerektirmemektedir. Anahtarlık biçiminde taşınmaktadır. Taşıt kimlik ünitesi ise araca montelenmektedir. Kilometre sayacına bağlantılı olarak yakıt alımındaki kilometre bilgisini kaydetmektedir. Bu ekipmanlar sayesinde taşıt tanıma hizmetinden faydalanmanız gerçekleştirilmektedir. 

Ece Petrol Trendyol

Ece petrol montaj hizmetleri sağlamakla beraber çeşitli kampanyalar düzenlemektedir. Trendyol kampanyası da bunlardan biri sayılmaktadır.Ece petrol trendyol uygulamasında bir indirim sağlamaktadır. Böylelikle firmamızın müşterileri Ece petrol Shell istasyonlarından akıllı anahtar sayesinde %5 indirim kazanmaktadır. Kayıt için “fiyat teklifi gör” kısmına erişerek detaylar hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. “Benzinal” mobil uygulamasından ya da web üzerinden kayıt oluşturmanız gerekmektedir. Bununla beraber kayıt sonrası SMS ile sözleşme onayı mesajı gelmektedir. Sözleşme onayının ardından sizden istenen bilgileri doldurduktan sonra trendyol indiriminden faydalanmanız mümkün olmaktadır. Bu indirim LPG’de geçerli olmamaktadır. Çünkü indirim yalnızca benzin ve dizelde geçerli olmaktadır. Akaryakıt alımında kota bulunmamaktadır. 

 

© 2016 ECE Petrol // All rights reserved.

FNP