Avrupa İçin Benzin Ödemesi

Avrupa için benzin ödemesi bizim ülkemizdeki sistemle paralel olarak işlemektedir. En sık kullanılan yöntemlerden biri de Shellcard olmaktadır. Kişilere hem benzin ödeme kolaylığı hem de uygun fiyata petrol alabilme imkânı sağlamaktadır.

Euroshell Avrupa'daki filolarınız için yakıt seçeneğiniz olup, filonuzu kolaylıkla yönetmeniz için attığınız ilk adımdır. 
Ödeme kolaylığı, güvenlik, yol hizmetleri, istasyon ağı gibi sağladığı faydaların yanında Shell akaryakıtlarının ayrıcalığını filonuza Avrupa’da da sunmaktadır. 
Avrupa’nın birçok ülkesinde geçerli olan Shell Card ile otoyol ödemesi, tünellerden ve köprülerden geçiş yapabilir, ödemelerinizi tek bir fatura üzerinden kontrol edebilirsiniz.
KDV iadelerini takip edip hızlı bir şekilde alabilirsiniz. Kaynaklarınızı doğru hesaplayıp nakit akışınızı daha kolay planlayabilirsiniz. 

Avrupa benzin fiyatları hakkında en doğru bilgiye ulaşabileceğiniz ece petrol size kolaylık sunacaktır.
Filonuzun araçları yurtdışında iken web sistem üzerinden kartınızın limitlerini anlık güncelleyebilir kart bakiyesini düzenleyebilir, kart talebinde bulunup, kart bloke edebilirsiniz.
Sistem, tüketim raporları ve işlem bilgileri ve muafiyetler konusunda da üzerine bilgi akışı sağlar.
Kayıp, çalıntı ve şüpheli kart karşıtı olan gerçek zamanlı saptama sistemi ile tüm yaşanabilecek olumsuzlukları mobese kameraları ve şüpheli işlemleri otomatik olarak belirleyen teknolojiyi kullanıyoruz. Sistem her yıl 160 milyon işlemi gözden geçiriyor, şüpheli işlem olur olmaz sizi uyarıp zararı önlemenizi sağlıyor. 
Yol vergileri tüm Avrupa ülkelerinde de uygulanıp farklı ödeme seçeneklerine sahiptir. EuroShell Card ile tüm yol hizmetleri işlemlerinizi tek bir yerden tek bir fatura içerisinde nakit ile uğraşmadan tüm filonuzu yönetebileceğiniz bir rahatlık sağlıyor. 
KDV iadeleriniz ile ilgili tüm aşamalar ilgili makamlar ve EuroShell olarak anlaşmaya bağlanmıştır. Elinize geçecek olan kdv ’nin miktarını ve zamanını öğrenme şansı tanıyor. 
EuroShell Card faturaları için geçerli olup yaklaşık olarak 20 Avrupa için benzin ödemesi bu sayede birçok ülkede uygulanır. 

Euro Shell Card

Avrupa için benzin ödemesi Shellcard aracılığı ile kullanılmaktadır. Kişiler EuroShell Card işletmelerin idaresini kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Esnek yönetim seçenekleri sunar, maliyetlerinizi sağlayacak potansiyel imkânlara ışık tutar. Sizin yapmanız gereken, ihtiyacınızı belirlemek ve kartınızı seçmektir. EuroShell Card, şirket araçları, hafif ticari araç filoları, kamyon ve otobüsler için, kolay ve tam bir akaryakıt yönetim hizmeti öneriyor.

Avrupa için benzin ödemesi  en yaygın istasyon şebekesi Shell'de Tüm Avrupa çapında, özellikle karayolu taşımacılığının atardamarı sayılan güzergâhlarda, stratejik konumları nedeniyle özellikle seçilmiş Shell akaryakıt istasyonları, sizlere bildiğiniz ve güvendiğiniz kalitede Shell ürün ve hizmetleri sunmaktadır. Yol Hizmetleri Olarak da İşinizi yürütürken akaryakıttan daha fazlasına ihtiyacınız olduğu için, EuroShell Card size geniş kapsamlı birçok değerli hizmet sunuyor.

 

Avrupa Benzin Fiyatları

Avrupa benzin fiyatları 2021 yılında ülkemizde olduğu gibi bir artış göstermiştir. Bu artışın en güvenilir kaynağı ise Shell card aracılığı ile takip edilmesidir.KDV iadesi fatura kesim tarihinden iki hafta sonra elinizde olabilir.
Bu yöntemde iade ödemesi, vergi dairesi adınıza kesilecek KDV'yi transfer ettikten sonra işleme konulur. Net faturalandırmanın izin verilmediği ya da şirketiniz için mümkün olmadığı ülkelerde gereklidir.
Net Faturalandırma hizmetine kaydolan müşteriler içindir. Shell Card kart faturası kapsamına girmeyen bütün faturalar için tamamlayıcı bir unsur olarak devreye girer ve KDV iadeleri her ay hesabınıza yatırılır.
Dizel akaryakıt alımlarınıza uygulanan işlem vergisinin bir kısmını alabilirsiniz. Belçika, Fransa, Macaristan, İtalya, Slovenya ve İspanya'da geçerlidir. Vergi iade hizmetlerinden yararlanmak için kayıt yaptırmanız gerekmektedir
Avrupa’ya ulaşmak tünelleri ve köprüleri aşmakla başlıyor ve bu geçişler çok maliyetli olabiliyor. İyi yönetildiği takdirde sizi ve şirketinizi yüzlerce Euro kar ettirebilir.
Shell kartı kullanarak veya diğer ödeme yöntemleriyle Frejus Kart veya Brobizz gibi Avrupa için benzin ödemesi yüzlerce köprü ve tünel ücretlerini ödeyebilirsiniz. Tüm geçiş ücretleri Shell Card hesabınıza yüklenir.
Otoban cihazları size hızlı geçiş hakkı tanımakla birlikte, en yoğun olan saatlerde önemli gecikmeleri engeller. Ayrıca, sık seyahatlerde ve bölgesel trafik olduğunda sıklıkla indirim uygulanır.
EuroShell Card sadece karayolu seyahatleri için kurgulanmamıştır. Shell kartınızı kullanarak Avrupa feribot geçişi rezervasyonlarında ödeme esnekliği kazanmanızı da sağlar. Shell kartınızı kullanarak Avrupa'da yapacağınız bütün seyahat harcamalarınızı tek bir fatura kullanarak işletmeniz için zaman ve para tasarrufunda bulunabilirsiniz. 
Avrupa feribot rotaları ve ROLA (tren üzerinde kamyon) hizmetlerine kolay erişim avantajı da sağlar. 

Ece Petrol

Ece petrol,1988 yılında Türk Petrol Bayisi olarak akaryakıt sektörüne girişimizin ardından, Shell ile tanışmamız; 1990 yılında toptan yağ bayiliği ile devam etmiştir. 1996 yılında hizmete açmış olduğumuz Shell akaryakıt istasyonu ile iş ortaklığımız bütünleşmiştir.

Shell ile istasyon tarafındaki ortaklığımız Mayıs 2004’ te devam ederken, yılı sonuna doğru almış olduğumuz Toptan Akaryakıt ve Taşıt Tanıma Sistemi satış ve pazarlama bayiliği ile Ece Petrol oto. İnş. ve San. Tic.Ltd.Şti kurulmuştur.

Ece petrol Shell ile istasyon tarafında göstermiş olduğumuz başarı ve samimiyeti aynı şekilde Toptan Akaryakıt Bayiliği ve TTS Pazarlama kısmında da sürdürerek; her geçen yıl katlayarak büyümeye devam ettik.
Amacımız ece petrol otomotiv olarak bu başarıyı her geçen yıl daha ileriye taşıyarak distribütörü olduğumuz Shell &Turcas Petrol A.Ş ’nin Strateji ,Kural ve Prensipleri çerçevesinde Satış ve hizmet kalitemizi arttırarak, kendimizi pazar şartlarına göre geliştirerek , akaryakıt alanında  fark yaratarak Shell Türkiye' ninen güvenilir, en başarılı ve Türkiye’deki en iyi akaryakıt satıcısı olmaktır.

Ece petrol İstanbul ilinde kurulmuş olup şu anda Türkiye’nin birçok yerinde artarak hizmet vermeye devam etmektedir. İnsanlar kaliteli petrol ve güler yüzlü hizmet almayı tercih ettikleri için şirket her geçen gün büyümektedir.

 

 

 

© 2016 ECE Petrol // All rights reserved.

FNP